211 mesto 4

986 Nejmar u suzama, ko je prvi prišao da ga uteši? (foto)

Sportske.net
Sportske.net · 23.08.2020 23:12

Minhenski Bajern je, potpuno zasluženo, osvojio titulu prvaka Evrope, šesti put u klupskoj istoriji, posle pobede u Lisabonu nad PSŽ-om od 1:0. Nejmar je, uz Mbapea i Di Mariju, bio najveća uzdanica ekipe iz Pariza, ali nijedan od njih nije uspeo da nađe put do nreže nesavladivog golmana Bajerna. Nejmaru je poraz teško pao, odmah po završetku meča je briznuo u plač, a prvi koji je došao da ga uteši bio je David Alaba iz Bajerna. Foto: Miguel A. Lopes/Pool via AP -

Viđeno: 2
Poseta: 0

Pročitaj izvorno

• Newsletter svaki dan!

Možete dobiti 10 najvažnijih vesti oko podneva u dnevnom newsletteru. Pritisnite taster i poslaćemo samo najvažnije vesti, bez spama.

ili se registrujte

• Novosti sa izvora
    Sportske.net Sportske.net
    • 1

3
      Čovićevo obećanje, napad na F4 Evrolige!
      Sportske.net · 27.09.2020 14:08

Koliko ove sezone može Crvena zvezda mts? Veliko je pitanje, videćemo u kakvom su stanju košarkaši, a neko ko ima uvid u njihovu formu jeste i predsednik kluba, Nebojša Čović. On je rekao da treba očekivati velike domete Crvene zvezde mts ove sezone. "Zvezda je ove godine, mislim da ćemo sklopiti kockice, napravila respektabian tim, probaćemo ne samo da uzmemo ABA ligu, već da napadnemo i sam vrh Evrolige! I… Pročitaj više

299

• 2

4
      Šok u Nemačkoj, Mijatovi "seljaci" pokazali svima kako se razbija Bajern! (video)
      Sportske.net · 27.09.2020 17:26

U Hofenhajmu smo videli i to čudo, pao je prvak Evrope! Drugo kolo nemačke Bundeslige donelo nam je veliko iznenađenje, Honfehajm je razbio Bajern rezultatom 4:1. Sve je krenulo od 16. minuta kada je Ermin Bičakčić iskoristio centaršu Gajgera i glavom savladao Nojera. Osam minuta kasnije, potpuni šok za Bavarce. Nakon greške Pavara, Munas Dabur je istrčao kontru i na sjajan način prebacio loptu preko golmana gostiju za velikih 2:0… Pročitaj više

199

• 3

1
      Marko Nikolić - Najbolji kada je najteže! (video)
      Sportske.net · 27.09.2020 20:18

U ruskoj Premijer ligi ovog vikenda igrale su se utakmice devetog kola, a u centru pažnje bio je večerašnji moskovski derbi - duel CSKA i Lokomotive. Bodove je na kraju osvojila gostujuća ekipa Lokomotive, pod vođstvom našeg trenera Marka Nikolića, rezultatom 1:0, što je još jedna potvrda da ''Železničari'' polako izlaze iz rezultatske krize. Gol odluke postigao je Fjodor Smolov na ulasku u poslednji minut prvog poluvremena. Akciju je započeo… Pročitaj više

192

• 4

2
      PL - Vardi pravio žurku u Mančesteru, "lisice" održale fudbalski čas nemoćnom Sitiju! (video)
      Sportske.net · 27.09.2020 19:21

Fudbaleri Lestera napravili su veliko iznenađenje u Mančesteru pošto su savladali Siti sa 5:2 u trećem kolu Premijer lige. A sve je počelo sjajno za domaćina, već u četvrtom minutu bivši igrač Lestera doneo je prednost "građanima" nakon sjajnog udarca pravo u rašlje nemoćnog Šmajhela. Lepu šansu imao je i Sterling koji je unutar kaznenog prostora šutirao pravo u golmana. Postigao je Siti još jedan gol, strelac je bio Rodri,… Pročitaj više

173

• 5

5
      Gde će igrati Zvezda? Ovo su opcije, UEFA zaseda!
      Sportske.net · 27.09.2020 20:57

Samo par dana pošto je ekipa Ararat-Jermenije izborila plasman u plej-of fazu kvalifikacija za Ligu Evrope, pobedom nad Celjem u produžecima (1:0), fudbal je u Jermeniji pao potpuno u drugi plan. Izveštavali smo tokom dana da je došlo do ratnih sukoba između Jermenije i Azerbejdžana u Nagorno-Karabahu, proglašeno je ratno stanje i jasno je da sada ne postoje bezbednosni uslovi da se utakmica između Ararata i Crvene zvezde održi u… Pročitaj više

148

• 6

6
      Primera - Barsina rapsodija, potop "žute podmornice" za 45 minuta! (video)
      Sportske.net · 27.09.2020 22:50

Fudbaleri Barselone ostvarili su pobedu u trećem kolu španske Primere pošto su u svom prvom meču u šampionatu ubedljivo savladali Viljareal sa 4:0. Sve je bilo gotovo nakon prvih 45 minuta, a "račun" je otvorio Ansu Fati koji je lepo ispratio akciju po levoj strani i oštrim udarcem doveo svoj tim u vođstvo u 15. minutu. Četiri minuta kasnije, ponovo je Fati bio koban po odbranu gostiju, ovoga puta smirenom… Pročitaj više

142

• 7

2
      Primera - Atletiko zgromio Granadu, NESTVARAN debi Luisa Suareza! (video)
      Sportske.net · 27.09.2020 17:58

U trećem kolu španske Primere, fudbaleri Atletika ubedljivo su savladali  u Madridu ekipu Granade sa 6:1. Led je probio Dijego Košta već u devetom minutu kada je glavom uz malo sreće savladao nemoćnog Silve. Već u 16. minutu "jorgandžije" su mogle da dupliraju vođstvo, ali je golman Granade odbranio penal Saulu. Početak drugog poluvremena najavio je pravi potop Granade, Anhel Korea je u 47. minutu pogodio za 2:0. U 65.… Pročitaj više

98

• 8

4
      Posle ovakvih reči, Luka, idi!
      Sportske.net · 27.09.2020 10:59

Ni nakon što je posle čak 252 dana zauzeo mesto startera, iznudio crveni karton za Emersona, nije bilo dovoljno da madridski mediji popuste prema Luki Joviću. Naprotiv, Srbin je bukvalno "razapnut" od strane Marke, i nešto blaže Asa, koji su najbliži upravi Reala, a to znači samo jedno - pritisak na Luku da ode. I sam Zinedin Zidan je lično poručio Luki Joviću da su mu potrebni minuti i tim… Pročitaj više

83

• 9

3
      Nove informacije iz Jermenije, oglasio se Čupić!
      Sportske.net · 27.09.2020 17:45

Šokantna vest stigla je danas iz Jermenije, gde je proglašeno ratno stanje zbog konflikta sa Azerbejdžanom, pa je i odigravanje utakmice između Ararat-Jermenije i Crvene zvezde dovedeno u pitanje. Iz Zvezde su danas istakli da prate situaciju i čekaju odluku nadležnih iz UEFA, a kako sve izgleda iz ugla srpskog golmana Stefana Čupića, koji je član šampiona Jermenije. On se tokom dana oglasio u izjavi za ''Novosti'' i tom prilikom… Pročitaj više

62

• 10

14
      Tandem sa Suarezom? Dijego Košta odgovorio u svom stilu, ima i malo istine...
      Sportske.net · 27.09.2020 21:22

Debi Luisa Suareza u dresu Atletika bio je kao iz snova. Tek što je stigao u Madrid, Urugvajac je uspeo da za nešto više od 20 minuta postigne dva gola i upiše asistenciju protiv nimalno naivne Granade. On je u igru ušao umesto Dijega Košte koji bi uskoro mogao da napusti klub, ali mu ne smeta i opcija da ostane. Brazilac sa španskim pasošem dao je i zanimljiv osvrt na… Pročitaj više

62

• 11

18
      Serija A - Ronaldo spasio Juventus u Rimu, "vučica" ne može ni sa igračem više! (video)
      Sportske.net · 27.09.2020 22:41

U derbiju drugog kola italijanske Serije A, fudbaleri Rome remizirali su na domaćem terenu sa aktuelnim šampionom zemlje Juventusom 2:2. Sjajan meč koji je opravdao epitet derbije videli smo u glavnom gradu Italije. Prva je zapretila Roma preko Mhitarijana što kao da je najavilo događaj iz 30. minuta kada je dosuđen penal za domaćina posle igranja rukom Rabioa. Penal je u gol pretvorio Žordan Veretu minut kasnije. Nije se dugo… Pročitaj više

58

• 12

5
      Noćas puče bomba, Pep sada ima SVE! (foto)
      Sportske.net · 27.09.2020 09:21

Što Pep poželi, on to i dobije! Nakon što je prošlu sezonu "prokockao" zbog rupe u srcu odbrane, koju je morao da krpi najčešće Fernandinjo uz Laporta, Gvardiola je ovog leta doveo i drugog štopera! Nakon Nejtana Akea, noćas je put Mančestera krenuo i Ruben Dijaz iz Benfike! Fabricio Romano je pod svojom čuvenom krilaticom "here we go" potvrdio da će Siti platiti Dijaza 55 miliona evra + Nikolas Otamendi,… Pročitaj više

52

• 13

10
      Istorija na Etihadu, Gvardiolu NIKO NIKADA nije ovako ponizio!
      Sportske.net · 27.09.2020 19:43

Kakav smo samo meč videli večeras u Mančesteru. Lester je razmontirao Siti u pobedi od 5:2, bilo je to pravo taktičko remek-delo Brendana Rodžersa koji je uradio nešto što niko nikada nije Pepu Gvardioli, čoveku za kojeg se smatra da je jedan od najvećih trenera svih vremena. Prvi put u 686 zvaničnih takmičarskih utakmica, Pep Gvardiola je primio PET golova na jednom meču. Takođe, ovo je bilo prvi put da… Pročitaj više

49

• 14

8
      Rat Jermenije i Azerbejdžana, ništa od Zvezdine utakmice?!
      Sportske.net · 27.09.2020 11:50

Svi svetski mediji su jutros preneli informaciju da je ponovo na snazi rat Azerbejdžana i Jermenije oko spornog regiona Nogorno-Karabag. Navodno je oboren jedan helikopter Azerbejdžanaca, a obe strane su već navele da ima žrtava i da među njima ima i civila. Predsednik Vlade Jermenije Nikol Pašinijan je rekao da sledi mobilizacija. "Spremite se da odbranimo našu zemlju!", rekao je on, a predsednik države je rekao da ako Azeri žele… Pročitaj više

41

• 15

9
      Sasuolo dao sedam, priznali mu četiri, kakva majstorija Filipa Đuričića! (video)
      Sportske.net · 27.09.2020 14:40

Fudbaleri Sasuola pobedili su u gostima Speciju rezultatom 4:1 u drugom kolu Serije A. Zanimljivo, VAR je Sasuolo poništio čak tri gola i to sva tri sjajnom Kaputu, koji se svaki put našao u nedozvoljenoj poziciji. Već u 12. minutu naš Filip Đuričić je iskoristio asistenciju Ferarija i pogodio za 0:1. Srbin je maestralno primio loptu na levom boku, gurnuo kroz noge svom čuvaru i onda iz teške pozicije pogodio… Pročitaj više

34

• 16

3
      Lako je sa Barsom, igraj ti protiv Hofenhajma... Bajern gubi! (video)
      Sportske.net · 27.09.2020 16:21

Bajern je aktuelni prvak Evrope i klub koji je osvojio sve u Nemačkoj, ali nakon prvih 45 minuta gubi u Hofenhajmu sa 2:1. Ermin Bičakčić je šokirao goste u 16. minutu kada je iskoristio centaršut Gajgera i glavom savladao Nojera za vođstvo svog tima. Nisu stigli Bavarci ni propisno da uzvrate, a desilo se novo neprijatno iznenađenje u 24. minutu. Nakon što se lopta odbila od Pavara, Munas Dabur je… Pročitaj više

28

• 17

5
      Potpis dana - Uroš Račić! (video)
      Sportske.net · 27.09.2020 13:33

Uroš Račić je umesto odlaska dobio novi ugovor u Valensiji! Španski klub je na svom sajtu zvanično potvrdio - Uroš Račić je produžio ugovor do 2024. godine, a ko bude želeo da ga kupi moraće da plati - 150 miliona evra, koliko je  nova otkupna klauzula. Račić je u Valensiju stigao leta 2018. godine za 2,2 miliona evra, ali je do ovog leta morao na pozajmice u Tenerife i Famalikao,… Pročitaj više

28

• 18

10
      Horor srpskog fudbala, zapaljen automobil poznatog trenera!
      Sportske.net · 27.09.2020 12:31

Trener Dinama iz Vranja Dragan Recko Antić bio je zatečen jutros kada je saznao da je njegov automobil izgoreo ispred hotela "Vranje". Kako javlja RTV Vranje, po rečima očevidaca, mladić obučen u crno je utrčao na prostor parkinga i bacio zapaljivu tečnost na Antićev automobil. Isti izvor javlja da su iz Osnovnog javnog tužilaštva saznali da su "NN počinioci vozilo verovatno polili zapaljivom tečnošću i zapalili, a tom prilikom izgoreo… Pročitaj više

18

• 19

17
      Raskol oko Ikardija, Juve nudi razmenu, rešenje za Parižane je Čelsi?

Nije tajna, Leonardo je želeo da smeni Tuhela koji ima ugovor do kraja sezone i da dovede Alegrija. Čekao se kiks u Ligi šampiona, ali je Nemac doveo tim do finala, pa iako nije osvojena evropska kruna to je najdalje dokle je PSŽ stigao u istoriji. Tuhel ostaje, mnogi smatraju da je ovo njegova poslednja sezona, navodno novi sukob između trenera i direktora je izbio oko Maura Ikardija. Trener nije… Pročitaj više

11

• 20

10
      PL - Drama u Londonu, Njukasl se spasio u poslednjem trenutku, Murinjo će biti besan! (video)
      Sportske.net · 27.09.2020 16:59

U trećem kolu engleske Premijer lige, fudbaleri Totenhema remizirali su sa Njukaslom rezultatom 1:1. Od samog početka meča bilo je jasno ko će se pitati u Londonu, "pevci" su u prvih pet minuta zapretili dva puta. Igrao se 25. minut kada je Lukas Moura lepo ispratio akciju Kejna po levoj strani, Englez je dodao loptu u peterac, a Moura rutinski zatresao prazan gol. Nastavio je Totenhem sa opasnim napadima do… Pročitaj više