4005 Liga 1 - Nica slavila u Sent Etjenu (video)

Sportske.net
Sportske.net · 18.10.2020 18:58

Liga 1 - Nica slavila u Sent Etjenu (video)

U sedmom kolu francuske Lige 1, fudbaleri Nice savladali su u gostima Sent Etjen rezultatom 3:1. Gosti sa Azurne obale su na sjajan način otvorili meč i vodili sa 2:0 već posle prvih pola sata igre, prvo zahvaljujući Le Melou u osmom, potom i Giriju u 30. minutu koji je iskoristio veliku grešku golmana "zelenih" Mulana.   Uspeo je domaćin da se koliko toliko vrati u meč u 57. minutu kada je tinejdžer Adil Aučiče smanjio zaostatak svoje ekipe. Ipak, sve je bilo gotovo u prvom minutu nadoknade vremena kada je Mizijan Maolida postavio konačnih 3:1. Sent Etjen se nalazi na desetom mestu Lige 1 sa deset osvojenih bodova, dok je Nica peta sa 13.   Пласман обезедио SofaScore LiveScore     //