632 mesto 0

1294 PL - Kakva ludnica u Londonu, Murinjo u čudu, vodio 3:0 i nije pobedio! (video)

Sportske.net
Sportske.net · 18.10.2020 19:36

PL - Kakva ludnica u Londonu, Murinjo u čudu, vodio 3:0 i nije pobedio! (video)

U petom kolu engleske Premijer lige videli smo fantastičan meč između Totenhema i Vest Hema koji se na kraju završio rezultatom 3:3. Već posle 16 minuta domaćin je imao tri gola prednosti, pa se činilo da neće biti ništa od nezivesnosti u gradskom derbiju. Sparsi su poveli golom Sona već u prvom minutu, sedam minuta kasnije pogodio je Heri Kejn, a isti igrač je povisio na 3:0 u 16. minutu susreta. Činilo se da će ekipa Žozea Murinja zabeležiti laku pobedu, ali promašaj Fornalsa kao da je najavio ono što smo videli u poslednjih desetak minuta. Fabijan Balbuena je iskoristio dodavanje Kresvela i smanjio zaostatak svoje ekipe u 82. minutu, da bi pravu dramu doneo nespretan autogol Sančesa tri minuta kasnije. Pravi šok usledio je u četvrtom minutu nadoknade kada je Manuel Lansini sa preko 25 metara fantastičnim udarcem u same rašlje gola Totenhema doneo veliki bod svom timu nakon tri gola zaostatka. Totenhemu nije pomogao ni raspoloženi Geret Bejl koji je debitovao ušavši u igru u drugom poluvremenu nakon čega je propustio dobru priliku u završnici meča.   Пласман обезедио SofaScore LiveScore     //