1294 mesto 0

4021 Primera - Baski odneli bodove iz Sevilje, Sosijedad na čelu Primere! (video)

Sportske.net
Sportske.net · 18.10.2020 22:55

U šestom kolu španske Primere, fudbaleri Real Sosijedada bili su bolji od Betisa u Sevilji sa 3:0. Gosti su poveli u finišu prvog poluvremena, igrao se 43. minut kada je Portu zatresao mrežu Brava. Odmah na startu drugo poluvremena pogodio je Sarabija, ali je pogodak Sanabrije poništen zbog ofsajda. Povisio je Ojarzabal sa penala u 74. da bi Januzaj u 88. minutu rešio pitanje pobednika u Sevilji i postavio konačan rezultat. Real Sosijedad je nastavio sa odličnim partijama zahvaljujući kojim se nakon šest kola nalazi na deobi prvog mesta Primere sa Viljarealom koji takođe ima 11 bodova, dok je Betis sedmi sa dva boda manje.   Пласман обезедио SofaScore LiveScore     //